MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 13767126
nr 1376 7126
Kökspall
1950-tal. Höjd: 58 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:04:23
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)